Vertikální lakovaná olejová nádrž 30L

Kód: 0030036V000
Neohodnoceno
7 600 Kč
Skladem

Vertikální lakovaná olejová nádrž o objemu 30 litrů a rozměru 365x360x260mm.

Olejová nádrž 30 litrů lakovaná vertikální, 365x360x260mm

 

Olejové nádrže jsou homologovány dle evropského standardu ECE 34.

Nenašli jste co jste potřebovali prosím kontaktujte nás na 774 175 280 nebo info@hydroop.cz

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní olejové nádrže pro nákladní automobily

Jsme oficiální dodavatel špičkových nádrží od světového výrobce Padoan a OMFB Hydraulické nádrže  jsou vhodné pro nákladní automobily IVECO, MAN, SCANIA, MERCEDES, RENAULT, DAF, VOLVO, TATRA, NISSAN, AVIA a další užitková vozidla i pracovní stroje.

Nabízíme lehké hliníkové, železné i odolné nerezové nádrže na oleje s objemem 70 až 400 litrů. Konstrukční provedení umožňuje instalace nádrží za kabinu i na šasi vozidla. Díky tomu jsou boční nádrže dobře přístupné a zároveň chráněné vůči poškození.

Součástí našich služeb je kompletní návrh hydraulických systémů, včetně vhodného objemu nádrží, konstrukčních materiálů i optimálního umístění hydraulické nádrže.

 

Široká nabídka příslušenství

Náš prodej zahrnuje bohatý sortiment příslušenství. Vyberte si doplňkové komponenty, konzole a držáky nádrží, upínací i pryžové pásky a další příslušenství, které umožňuje boční umístění na šasi či za kabinu vozidla.

Vyberte si kvalitní hydraulické nádrže

Vyberte si hydraulické nádrže Padoan nebo OMFB podle požadovaného objemu nebo rozměrů. A pokud nevíte, která nádrž na oleje bude ta práva, kontaktujte nás. Vždy vám rádi pomůžeme s výběrem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vertikální nádrže Padoan
? Objem: 30 L
? rozměry: 365x360x260 mm
? Hmotnost: 12 kg