Zubové čerpadlo Hydrocar FZO 43 pravé

Kód: 200FZ0043DS
5 hodnocení
11 100 Kč
Skladem

zubové čerpadlo  pro středně těžké aplikace s průtokem 43 l/min - ISO příruba

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZUBOVÁ ČERPADLA ISO ŘADY FZ0

Zubová olejová čerpadla řady 3129 jsou moderně konstruovaná jednosměrná čerpadla poslední generace. Čerpadla jsou navržena jako OEM produkt pro Scanii.

Čerpadla jsou jednosměrná o objemech 15 - 110 l při maximálním kontinuálním pracovním tlaku 180 - 315 bar. Speciální design vznikl na základě požadavků Scanie a je maximálně přizpůsoben rozměrovým možnostem převodovky. Horní linie čerpadla je navržena tak, aby bylo možno namontovat čerpadlo na PTO vedle kardanu, neboť horní hrana čerpadla nepřesahuje obrys příruby čerpadla.

Jedná se o ISO čerpadla určena pro montáž na 4-dírovou přírubu DIN 5462 s 8-mi drážkovou hřídelí o rozměrech 8x32x35mm. U jednosměrného čerpadla je nutné zvolit správnou rotaci čerpadla. Pokud se PTO otáčí po směru hodinových ručiček, tak je nutno zvolit levé čerpadlo. A analogicky opačně - pokud se výstup z PTO otáčí proti směru hodinových ručiček, je nutné zvolit pravé čerpadlo.

U čerpadla této řady jsou sací a výtlakové výstupy na zadní desce čerpadla. Čerpadla jsou navržena krátká, kde je kladen důraz na co nejmenší zástavbovou délku čerpadla od příruby PTO.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hydraulická čerpadla
? Objem: 43 cm³
? Pracovní tlak: 280 BAR
? Max. kontinuální otáčky: 2200
? Příruba: ISO
? Rotace: pravá