Olejová nádrž 50 litrů lakovaná horizontální

Kód: 0050056H000
Neohodnoceno
8 600 Kč
Skladem

Olejová nádrž 50 litrů lakovaná horizontální, 565x260x360mm

Nenašli jste co jste potřebovali prosím kontaktujte nás  na 774 175 280 nebo info@hydroop.cz

 

 

Olejové nádrže jsou homologovány dle evropského standardu ECE 34.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní olejové nádrže pro nákladní automobily

Jsme oficiální dodavatel špičkových nádrží od světového výrobce Padoan a OMFB Hydraulické nádrže  jsou vhodné pro nákladní automobily IVECO, MAN, SCANIA, MERCEDES, RENAULT, DAF, VOLVO, TATRA, NISSAN, AVIA a další užitková vozidla i pracovní stroje.

Nabízíme lehké hliníkové, železné i odolné nerezové nádrže na oleje s objemem 70 až 400 litrů. Konstrukční provedení umožňuje instalace nádrží za kabinu i na šasi vozidla. Díky tomu jsou boční nádrže dobře přístupné a zároveň chráněné vůči poškození.

Součástí našich služeb je kompletní návrh hydraulických systémů, včetně vhodného objemu nádrží, konstrukčních materiálů i optimálního umístění hydraulické nádrže.

 

Široká nabídka příslušenství

Náš prodej zahrnuje bohatý sortiment příslušenství. Vyberte si doplňkové komponenty, konzole a držáky nádrží, upínací i pryžové pásky a další příslušenství, které umožňuje boční umístění na šasi či za kabinu vozidla.

Vyberte si kvalitní hydraulické nádrže

Vyberte si hydraulické nádrže Padoan nebo OMFB podle požadovaného objemu nebo rozměrů. A pokud nevíte, která nádrž na oleje bude ta práva, kontaktujte nás. Vždy vám rádi pomůžeme s výběrem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Olejové nádrže horizontální
? Objem: 50 L
? Hmotnost: 16 kg
? Rozměry: 565x260x360 mm